Komanda

Kristofers Volšs-Sinka

Mākslinieciskais vadītājs

Ieguvis maģistra grādu kora diriģēšanā prestižajā H. un L. Bīnenu mūzikas skolā (Henry and Leigh Bienen School of Music) Ziemeļrietumu universitātē (Northwestern University). Vēlāk vēl gadu studējis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā pie asoc. prof. Māra Sirmā. Kopš 2018. gada augusta Volšs-Sinka ir arī Valsts akadēmiskā kora "Latvija" kora mākslinieks. Kā diriģents Latvijā Kristofers strādājis ar jauniešu kori "Kamēr...", jaukto kori "Dziesmuvara" un Emīla Dārziņa jaukto kori.

Ance Laganovska

Kormeistare

Kormeistara kvalifikāciju ieguvusi 2002. gadā, absolvējot Rīgas Doma koru skolu, vēlāk papildinot muzikālo izglītību dažādos profesionālās pilnveides kursos un meistarklasēs. Sevi veiksmīgi pierādījusi, strādājot ar Rīgas projektu kori jau kopš tā pirmsākumiem un veicot kormeistara pienākumus četros iepriekšējos kora projektos. Šobrīd turpina diriģēšanas studijas mūzikas augstskolā Galīsijā (Centro Superior de Música de Galicia), Spānijā.

Sintija Šmite-Smidrovska

Vokālā pedagoģe

Ieguvusi bakalaura un maģistra grādu kora diriģēšanā Grācas universitātē (University of Music and Performing Arts Graz). Kā diriģente strādājusi Rīgas Tehniskās Universitātes korī "Vivere" un bijusi Ogres skolotāju kamerkora mākslinieciskā vadītāja. Vairākus gadus bijusi vokālās grupas "Anima Solla" sastāvā. Kopš 2015. gada strādā par kora mākslinieci Valsts Akadēmiskajā korī "Latvija".

Jānis Petrovskis

Vokālais pedagogs

Augstāko muzikālo izglītību ieguvis Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijā kordiriģēšanas specialitātē. Strādājis par diriģentu LU jauktajā korī "Juventus" (arī kā mākslinieciskais vadītājs), Ādažu pagasta jauktajā korī "Jumis", Limbažu jauktajā korī "Akcents" un jauktajā korī "Vidus". Bijis arī Valkas/Valmieras koru apriņķa virsdiriģents. Paralēli diriģenta darbam guvis plašu pieredzi gan kā kora mākslinieks, gan vokālais pedagogs. No 1997. - 2006. gadam bijis kora mākslinieks Latvijas Radio korī. Kopš 2016. gada strādā par kora mākslinieku Valsts Akadēmiskajā korī "Latvija".

Kate Jurka

Dizainere

Absolvējusi Koventri universitāti (Coventry University) Apvienotajā Karalistē, iegūstot bakalaura grādu dizainā. Veiksmīgi sadarbojusies ar Rīgas projektu kori jau iepriekš, radot Rīgas projektu kora logotipu un izstrādājot mārketinga materiālus projektiem: “Baha atbalss”, “Grezna planēta”, “MacMillan” un “Antons Brukners: Lincas kapelā”.

Ilga Sokolova

Publisko attiecību vadītāja

Komunikācijas profesionāle ar 10 gadu pieredzi sabiedrisko attiecību projektu vadībā. Ieguvusi maģistra grādu vadībzinātnēs (Sabiedrības vadībā). Piedalījusies Rīgas projektu kora dibināšanā un kopš tā laika palīdz korim vadības un komunikācijas jautājumos.

Jana Krieva

Finanšu direktore

Nodrošina finanšu vadības un grāmatvedības pakalpojumus. Pieredze gūta, vairāk kā 10 gadus strādājot ar akadēmiskās mūzikas festivāliem un projektiem gan kā grāmatvedei, gan kā projektu vadītājai un producentei.